Náš tým Kontakt Newsletter Aktuality Klientská zóna
Individuální řešení

Tollingové financování

Tollingové financování

Tollingové financování

Tollingové financování

Tollingové financování

Tým CO-FI

Ing. Jiří Slavkovský, ACCA, DP

Jiří Slavkovský

Jiří vystudoval Vysokou školu Báňskou v Ostravě v oboru ekonomika a právo. Svou kariéru začal ve skupině Penta, ve které se podílel na vůbec první přeshraniční fúzi v ČR. Řídil mnoho akvizičních a restrukturalizačních projektů . Jako senior manažer v poradenské společnosti TPA Horwath odpovídal za podnikové poradenství a audit. V neposlední řadě je certifikovaný daňový poradce, je členem účetní organizace ACCA, publikuje a veřejně školí finanční instituce v rámci transferových cen. V současně době pracuje jako finanční ředitel v nadnárodní společnosti a je strategickým členem našeho CO-FI týmu.

Jiří je specialistou na strategické a procesní poradenství, finanční modelování a plánování. Má letité zkušenosti s komplexním finančním řízením developerských akcí, získávání kapitálu z kapitálových trhů a strukturálních fondů EU. V oblasti oceňování má nesčetně zkušeností s oceňováním podniků, nehmotného majetku, či vyhodnocením investic.


Ing. Jan Štěpán

Jiří Slavkovský

Jan vystudoval Vysokou školu Ekonomickou v Praze v oboru finance a účetnictví, kde se specializoval na tollingové financování. Během studia sbíral své zkušenosti na Ministerstvu dopravy a ve společnosti SPP Česká republika. Po dokončení studia nastoupil do daňového a podnikového poradenství, kde se věnoval zejména transferpricingu a finančním due diligence. Mimo to Jan zrealizoval několik vlastních úspěšných realitních projektů a mezinárodních obchodních transakcí. Nyní pracuje jako finanční analytik pro významnou poradenskou společnost.

Jan se zaměřuje na nastavení tollingového financování a zajištění externích zdrojů financování. Vyjednává konkrétní úvěrové případy a nastavuje optimální modely financování. Jeho pozice v týmu je postavena zejména na etablovaných kontaktech s investory a schopnost vyjednat pro našeho klienta nejlepší možné podmínky financování.


Ing. Veronika Soukenická, DP

Jiří Slavkovský

Mimo Vysoké školy v Praze, absolvovala Veronika dva roky na studiích na Harvard University v USA, kde se věnovala zejména mezinárodním finančním otázkám. V ČR nastoupila nejprve do poradenské společnosti Deloitte, později přešla do menší poradenské společnosti, ve které nyní zastává post senior manažerky v daňovém oddělení. Je zde zodpovědná zejména za daňovou problematiku u zahraničních investičních fondů a je specialistou na finanční a daňové strukturace transakcí.

V týmu CO-FI je zodpovědná za analytickou část, kde vynikají její rozsáhlé účetní zkušenosti a znalosti. Jako analytik provádí mj. vyhodnocení rizikovosti klientů a doporučení investičních cílů pro konkrétní investory.


Ing. Ján Novodomský

Jiří Slavkovský

Ján absolvoval národohospodářskou fakultu na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Po studiu nastoupil do Státní banky Československé, odkud přešel v roce 1996 do Komerční banky. V roce 2001 se začala věnovat finančnímu poradenství pro fyzické osoby. Ján si vybudoval stabilní klientelu a renomé zkušeného finančního poradce. Jeho předností jsou hypotéky a refinancování hypoték fyzickým osobám. Díky jeho osobním vazbám je schopen zprostředkovat výhodně finanční poradenství také pro malé a střední podniky.

Pro cenné kontakty v rámci bankovních domů je důležitým členem CO-FI týmu. Díky Jánovi jsme schopni poskytnout komplexní finanční krytí i pro společnosti, finančně úzce navázané na fyzické osoby-vlastníky.

Co-Fi aktuality

Nemovitosti v exekuci - odkup nemovitostí, odkup pohledávek

Dostala se vaše firma do špatné finanční situace, která vyústila v exekuci na nemovitost? Hrozí, že přijdete o výrobní, či ...

více... 7. 6. 2016

Půjčky i pro fyzické osoby - nepodnikatele od dubna 2016

Vzhledem k velké poptávce fyzických osob - nepodnikatelů po úvěrech, jsme začali od dubna 2016 zprostředkovávat úvěry i pro ně. ...

více... 9. 4. 2016

Factoring pohledávek za státem není možný?

Pokud je Vaše firma zaměřena na export a vstupy nakupujete od českých dodavatelů, pravděpodobně se Vaše firma potýká s neustálými ...

více... 2. 3. 2016

Česká ekonomika roste, s ní se zlepšuje i platební morálka odběratelů. To přispívá ke zdravému provoznímu kapitálu mnoha firem, financovaných ve spolupráci s Co-Fi.

Růst české ekonomiky v roce 2015 a 2016 má pozitivní vliv i na splatnost pohledávek, které odběratelé platí dříve, v ...

více... 24. 2. 2016
Zobrazit všechny aktuality...