Náš tým Kontakt Newsletter Aktuality Klientská zóna
Individuální řešení

Tollingové financování

Tollingové financování

Tollingové financování

Tollingové financování

Tollingové financování

Corporate Finance

Server Co-Fi byl založen v roce 2012, pro podporu financování malých a středních podniků. Již od vypuknutí celosvětové krize vidíme nedostatek likvidity mezi těmito společnostmi a jejich rostoucí poptávku po kapitálu. S obnovením důvěry v evropské trhy a oživujícími se ekonomikami tato poptávka začala ještě růst. Po úspěšném financování několika projektů jsme se rozhodli veřejně nabídnout naše zkušenosti a dali tak vzniknout portálu Co-Fi.cz.

Hlavním předmětem činnosti Co-Fi je zajištění finančních zdrojů pro Vás, ať už patříte mezi korporátní klientelu nebo podnikatele. Naší hlavní výhodou je, že Vám nabízíme více možností financování a díky naší dobré pozici na trhu, Vám zajistíme výhodné podmínky financování s nízkou roční úrokovou mírou. Naše služby se zaměřují zejména na vyjednání levných bankovních úvěrů, sjednání úvěrů poskytnutých od našich privátních investorů nebo zajištění tollingového financování z našich zdrojů. V případě zájmu z Vaší strany, jsme Vám schopni dojednat vhodného partnera, ke kapitálovému vstupu do Vaší společnosti. Abychom Vám byli schopni nabídnout opravdu maximální podporu při podnikání, nyní nabízíme i poskytování garancí z obchodních vztahů.

Výhodou Co-Fi je, že přistupuje k Vašim potřebám individuálně a hledáme individuální řešení Vašich potřeb. Díky spolupráci s většinou bankovních domů na trhu v ČR, mnoha private equity fondy a privátními investory máte s Co-Fi velkou šanci, že ideální řešení finanční situace Vaší společnosti s námi opravdu nalezne.

Investorům, kteří hledají vhodnou příležitost investování svého kapitálu, nabízíme bezpečné investice se zajištěním a nadprůměrnou výnosností investice. Zaměřujeme se zejména na úvěry zajištění zástavou nemovitostí nebo přímým kapitálovým vstupem. Před doporučením investice vždy analyzujeme všechny aspekty investice a sítem investičních příležitostí, doporučených soukromým investorům k investici, projde jen několik investičních nabídek měsíčně. Nastavili jsme nekompromisní limity pro investice, a těmito pravidly se řídíme. Tímto přístupem jsme si získali dlouhodobou přízeň a důvěru našich stávajících privátních investorů.

Hlavní přidanou hodnotou Co-Fi jsou naši lidé. Co-Fi tým tvoří lidé s dlouholetou praxí z oblasti corporate finance, investičního bankovnictví, auditu a finančního poradenství. Nedílnou součástí našich znalostí je průběžné vzdělávání v těchto oborech. Máme rozsáhlý přehled o finančních trzích a transakcích, které se na tomto trhu denně uskutečňují. Máme přímou zkušenost z podniků a víme, co tyto podniky potřebují. Lidé z Co-Fi týmu se pohybují jak ve finančním, tak v průmyslových odvětvích. S našimi dlouholetými partnery a kontakty jsme tak vytvořili společnost, nabízející jedinečně komplexní služby v oblasti financování. Budeme rádi, pokud se i Vy stanete naším spokojeným obchodním partnerem.

Za Co-Fi tým

Ing. Jan Štěpán

Co-Fi aktuality

Nemovitosti v exekuci - odkup nemovitostí, odkup pohledávek

Dostala se vaše firma do špatné finanční situace, která vyústila v exekuci na nemovitost? Hrozí, že přijdete o výrobní, či ...

více... 7. 6. 2016

Půjčky i pro fyzické osoby - nepodnikatele od dubna 2016

Vzhledem k velké poptávce fyzických osob - nepodnikatelů po úvěrech, jsme začali od dubna 2016 zprostředkovávat úvěry i pro ně. ...

více... 9. 4. 2016

Factoring pohledávek za státem není možný?

Pokud je Vaše firma zaměřena na export a vstupy nakupujete od českých dodavatelů, pravděpodobně se Vaše firma potýká s neustálými ...

více... 2. 3. 2016

Česká ekonomika roste, s ní se zlepšuje i platební morálka odběratelů. To přispívá ke zdravému provoznímu kapitálu mnoha firem, financovaných ve spolupráci s Co-Fi.

Růst české ekonomiky v roce 2015 a 2016 má pozitivní vliv i na splatnost pohledávek, které odběratelé platí dříve, v ...

více... 24. 2. 2016
Zobrazit všechny aktuality...